S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVINKY

arr3Novinka 2018 Hydraulický moštovač 50 a 70l v provedení nerezPro rok 2018 jsem si připravili novinku - hydraulický lis na ovoce velikosti 50 a 70 litrů v... arr3Video kanál Mostovače CZ na YoutubeNa Youtube můžete nyní přes video kanál Moštovače CZ sledovat aktualizované prezentace a videa Lisů... arr3Lis na jablkaV naší nabídce nyní nově naleznete opravdu velký výběr lisů, drtičů a dalšího příslušenství pro... arr3Hydraulický moštovač 70lNově jsme do naší nabídky zařadili hydraulický moštovač o objemu 70l pro maximální nasazení.... arr3Celodřevěné moštovačeCelodřevěné lisy na ovoce od českého výrobce s dlouholetou tradicí nově naleznete zde     ...

KONTAKTY

Mostovace.cz
Třebotovice 2441
370 06 České Budějovice
tel: +420 731 350 351
info@mostovace.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 6 235 Kč
SKLADEM24. 08. 2018

Co je Frusack

Co si jako první představíte při vyřknutí slov „igelitový pytlík, sáček, igeliťák“? Běžně používanou věc, kterou potřebujeme při každém nákupu ať už na ovoce, zeleninu nebo různé pečivo. Oddělujeme jimi jednotlivé druhy potravin, které v nich zvážíme, doneseme domů a poté sáčky vyhodíme do odpadkového koše, v lepším případě do tříděného odpadu. Takto vzniká velké množství plastového odpadu, který se nekonečně dlouho rozkládá! Frusack může vyřešit obrovskou spotřebu jednorázových igelitových sáčků a především je ekologicky nahradit.

Frusack

Co je tedy Frusack? „Obyčejný“ textilní sáček se šňůrkou, do kterého si můžete při nákupu nandat různé druhy ovoce, zeleniny či pečiva. Používá se úplně stejně jako igelitový sáček s tím rozdílem, že ho nevyhodíte po příchodu domů. Sáčky frusack jsou vyrobeny z unikátní tkaniny na bázi kukuřičného škrobu. Je tedy z přírodního materiálu a plně odbouratelný. Látkové sáčky na potraviny lze používat několik let, při zašpinění je jen promáchnete ve vodě. Potraviny se ve frusacku nekazí, protože jsou prodyšné. Nebojte se, že na váze vám přidají hmotnost, jsou lehké a zároveň pevné! A proto už nikdy nebudete muset sbírat rozkutálené brambory či jablka ve chvíli, kdy se to nejméně hodí.

Frusak

V obchodech na vás nebudou naštvaní, nebudou se divit, že nemáte klasicky igeliťák, nezpůsobíte žádné zmatky. Obchody zadarmo rozdávají igelitové sáčky a vy jim používáním vlastního látkového sáčku na potraviny snížíte náklady. Cenovku snadno nalepíte na šňůrku a přehnete napůl, kde ho paní pokladní snadno najde. Pokud vás nápad s používáním frusacku nadchl, můžete jej zakoupit přímo na našem e-shopu Mostovace.cz. V balení naleznete 5 sáčků, z toho 4 o objemu 5 L a nosnosti 1,5kg a jeden mini sáček frusack o rozměru 15x15cm, který může sloužit jako obal na ostatní frusacky nebo například na oříšky, česnek nebo limetky.

Sáčky Frusak

Ročně každý z nás spotřebuje přibližně 400 kusů igelitových sáčků, které mají průměrnou dobu použitelnosti 20 minut. Zajímavé a zároveň smutné. Představte si, kolik každý z nás vyprodukuje zbytečného odpadu jen tím, že si nandáme jablka nebo rajčata do sáčku. Zkusme to změnit!

Látkové sáčky na potraviny