S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Úvod » Frusack » FRUSACK ekologické sáčky White 4+1


        

FRUSACK ekologické sáčky White 4+1

FRUSACK Ocean Guru White 4+1

NENÍ SKLADEM

 

Číslo produktu: A01OGW
Balení obsahuje: 4+1 sáčky frusack
naše cena bez DPH: 405 Kč
naše cena s DPH (21 %):
490 Kč

Frusack je znovupoužitelný sáček na potraviny, který plnohodnotně nahrazuje klasické igelitové sáčky, které jsou volně dostupné v každém obchodě. Při každodenních nákupech se spotřebovává obrovské množství plastových sáčků, které mají dobu použitelnosti přibližně 20 minut, poté putují do odpadkového koše. O to jak dlouho se v přírodě odbourávají, se zde raději nebudeme ani rozepisovat.

 

Pojďme se společně pokusit eliminovat obrovské množství těchto sáčků a nahraďme je ekologickými sáčky Frusack. Tyto sáčky jsou vyrobeny z tkaniny organického původu a jsou plně kompostovatelné. Balení obsahuje 4 velké sáčky (17x17x19cm) a jeden malý (15x15 cm), který poslouží jako obal na ostatní sáčky nebo do něj můžete nakoupit česnek, limetky či oříšky. Velký sáček na potraviny Frusack má objem cca 5 litrů a nosnost 1,5 kg. Sáčky jsou odlišeny barevnými stuhami a tak si můžete určit, jaký bude na pečivo, jaký na ovoce nebo zeleninu.

Frusack bílá 4+1

Ekologické sáčky lze prát v ruce nebo v pračce na 30°C. Životnost sáčků je přibližně dva roky a za tu dobu vám poslouží mnohokrát, protože každý z nás spotřebuje ročně přibližně 400 kusů igelitových sáčků. Frusack je lehký, průhledný a pevný. Propouští vzduch a vodu a potraviny se v něm nezapaří, dokonce v nich můžete ovoce či zeleninu přímo umýt pod tekoucí vodou. V supermarketech se na vás nebudou dívat divně, šetříte jim náklady na igelitové pytlíky, a pokud umístíte a přehnete cenovku na barevné šňůrce sáčku, paní pokladní ji snadno najde.

 

Parametry ekologických sáčků Frusack White 4+1:

  • Balení obsahuje: 4 sáčky Frusack Standard, 1 sáček Frusack Mini
  • Objem a nosnost Frusack Standard: 5 L, 1,5 kg, 17x17x19cm
  • Rozměr Frusack Mini: 15x15 cm
  • Složení: látka 100% PLA, stuha 100% viskóza, cedulka 100% bavlna
  • Použití: na ovoce, zeleninu a pečivo
  • Údržba: prát v ruce nebo na 30°C, nežehlit

 

Více se o Frusaku dozvíte v našem článku na blogu