S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVINKY

arr3Novinka 2018 Hydraulický moštovač 50 a 70l v provedení nerezPro rok 2018 jsem si připravili novinku - hydraulický lis na ovoce velikosti 50 a 70 litrů v... arr3Video kanál Mostovače CZ na YoutubeNa Youtube můžete nyní přes video kanál Moštovače CZ sledovat aktualizované prezentace a videa Lisů... arr3Lis na jablkaV naší nabídce nyní nově naleznete opravdu velký výběr lisů, drtičů a dalšího příslušenství pro... arr3Hydraulický moštovač 70lNově jsme do naší nabídky zařadili hydraulický moštovač o objemu 70l pro maximální nasazení.... arr3Celodřevěné moštovačeCelodřevěné lisy na ovoce od českého výrobce s dlouholetou tradicí nově naleznete zde     ...

KONTAKTY

Mostovace.cz
Třebotovice 2441
370 06 České Budějovice
tel: +420 731 350 351
info@mostovace.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 6 235 Kč
SKLADEM26. 08. 2018

Frusack kde koupit na internetu?

Každý kdo chodí nakupovat zeleninu, ovoce a pečivo zná igelitové pytlíky, které se používají jednorázově. Po příchodu domů často končí v odpadkovém koši, protože jsou většinou potrhané a nemají další využití. Na každého obyvatele České republiky ročně připadá v průměru 400 kusů igelitových sáčků. Igeliťáky jsou sice zatím v každém obchodě zdarma, ale stejně jako jsme si zvykli používat látkové nákupní tašky, mohli bychom stejně tak využívat Frusack – látkový sáček na potraviny.

 

Ekologické sáčky na potraviny jsou ušity z přírodního materiálu, který je plně odbouratelný a když frusack doslouží, stačí ho vyhodit do bioodpadu a on se brzy rozloží. To je jen jedna z výhod Frusacku, dalšími jsou pevnost, lehkost, propustnost pro vzduch a vodu. Díky těmto vlastnostem se vám už nikdy nerozkutálejí brambory, jablka či pomeranče po celém obchodě, potraviny se nezapaří, ovoce či zeleninu můžete omývat přímo v sáčcích nebo tak potraviny i uskladňovat. Jediné co vás může před nákupem odrazovat je vyšší pořizovací cena Frusack sáčků. Igelitové sáčky jsou sice zdarma, ale používání Frusaku vám zajistí dobrý pocit při jejich používání a především uděláte něco pro naši zemi.

Frusack kde koupit na internetu

 Frusack kde koupit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekologické sáčky na potravinyLátkové sáčky na potraviny se teprve dostávají do podvědomí lidí, a proto vám poradíme kde koupit Frusack. Veškeré informace, cenu a barevné varianty naleznete na e-shopu Mostovace.cz. Ekologické sáčky na potraviny jsou v balení po pěti, z toho 4 o objemu 5 L a nosnosti 1,5kg a jeden mini sáček frusack o rozměru 15x15cm, který může sloužit jako obal na ostatní frusacky nebo například na česnek či limetky. Sáčky jsou odlišeny barevnými stuhami a tak si snadno určíte jaký používat na ovoce, zeleninu či pečivo, při zašpinění je můžete vyprat v ruce nebo v pračce na 30°C. Životnost frusacku se udává cca 2 roky a za tu dobu je použijete tolikrát, že pořizovací cena Frusacku vám už nepřijde tak vysoká.

 

 

 

Nakupujte s radostí a dobrým pocitem, že alespoň trochu omezíte spotřebu igelitových sáčků a plastů obecně. Doufáme že Frusaky brzy nebudou vzácností a i vy můžete jejich použitím jejich rozšíření napomoci. Jaká lepší reklama může být než jejich používání přímo při nakupování. Jistě se vám ostatní budou ptát, zda nevadí, že máte vlastní sáček. A proč by to mělo vadit, vždyť supermarkety alespoň ušetří za igelitové sáčky. Kéž by každý měl vlastní ekologický sáček na potraviny!

 

FRUSACK Lady Berry 4+1:

Frusack cena

FRUSACK ekologické sáčky White 4+1:

Frusak sáčky

Sáčky FRUSACK Coast Guard 4+1:

Frusak kde koupit