S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVINKY

arr3Novinka 2018 Hydraulický moštovač 50 a 70l v provedení nerezPro rok 2018 jsem si připravili novinku - hydraulický lis na ovoce velikosti 50 a 70 litrů v... arr3Video kanál Mostovače CZ na YoutubeNa Youtube můžete nyní přes video kanál Moštovače CZ sledovat aktualizované prezentace a videa Lisů... arr3Lis na jablkaV naší nabídce nyní nově naleznete opravdu velký výběr lisů, drtičů a dalšího příslušenství pro... arr3Hydraulický moštovač 70lNově jsme do naší nabídky zařadili hydraulický moštovač o objemu 70l pro maximální nasazení.... arr3Celodřevěné moštovačeCelodřevěné lisy na ovoce od českého výrobce s dlouholetou tradicí nově naleznete zde     ...

KONTAKTY

Mostovace.cz
Třebotovice 2441
370 06 České Budějovice
tel: +420 731 350 351
info@mostovace.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 6 235 Kč
SKLADEM28. 10. 2016

Domácí jablečný džus zdraví z vaší zahrádky

Veškeré námi nabízené lisy na ovoce s centrálním šroubem, nebo chcete-li moštovače mají značnou výhodu v utahování za pomocí obou rukou, čímž je zajištěn větší tlak na ovoce a větší výtěžnost ovocné šťávy. Další výhodou lisů je plastová spodní výlevka vyrobena z tvrzeného plastu určená především pro styk s potravinami.

 

 

Lisy na ovoce s centrálním šroubem

 

 

Mezi nejmenší lisy v naší nabídce patří lis na ovoce stolní, základní řadu tvoří lisy s centrálním šroubem, dále lisy rámové a hydraulické. Vhodným doplňkem jsou filtrační roušky zachycující hrubé nečistoty a kousky ovoce. V případě větší výtěžnosti ovocné šťávy je vhodné použít drtič na ovoce.

 

 

Moštovače na ovoce rámové

 

 

Veškeré dřevo použité na výrobu lisů je velice pečlivě výbíráno, je bez suků a jiných vad. Ve všech případech je použito výhradně bukového dřeva, vysušeného na předepsané hodnoty. Rám, spojovací matice a základna jsou vyrobeny z oceli a opatřeny práškovou vytvrzovací barvou, tato barva je velice kvalitní s dlouhodobou životností. Trapézové šrouby pro lisy s centrálním šroubem ( stolní lis na ovoce má šroub z nerezu ), přítlačné desky pro lisy hydraulické a lisy rámové jsou nastříkány stejnou technolií s použitím barvy určené pro styk s potravinami.

 

 

Lisy na ovoce hydraulické tlačené vrchem

 

 

Lis na ovoce hydraulický - nejvyšší komfort a výtěžnost ovocné šťávy!!!