S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVINKY

arr3Novinka 2018 Hydraulický moštovač 50 a 70l v provedení nerezPro rok 2018 jsem si připravili novinku - hydraulický lis na ovoce velikosti 50 a 70 litrů v... arr3Video kanál Mostovače CZ na YoutubeNa Youtube můžete nyní přes video kanál Moštovače CZ sledovat aktualizované prezentace a videa Lisů... arr3Lis na jablkaV naší nabídce nyní nově naleznete opravdu velký výběr lisů, drtičů a dalšího příslušenství pro... arr3Hydraulický moštovač 70lNově jsme do naší nabídky zařadili hydraulický moštovač o objemu 70l pro maximální nasazení.... arr3Celodřevěné moštovačeCelodřevěné lisy na ovoce od českého výrobce s dlouholetou tradicí nově naleznete zde     ...

KONTAKTY

Mostovace.cz
Třebotovice 2441
370 06 České Budějovice
tel: +420 731 350 351
info@mostovace.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 6 235 Kč
SKLADEMRADY A TIPY

Blog www.mostovace.cz

 

Blog Mostovace.cz obsahuje různé články, rady a tipy týkající se pěstování a moštování ovoce. Pravidelně doplňujeme informační články o přístrojích na zpracování ovoce, které náš e-shop nabízí. Zejména se jedná o lis na ovoce, moštovač, drtič ovoce a příslušenství jako filtrační roušky apod. Pro snazší výběr uvádíme také uživatelské recenze lisů na ovoce a ostatního námi nabízeného zboží.

Zero Waste Eko sáčky

04. 12. 2018

Právě igelitové sáčky, nebo chcete-li mikrotenové pytlíky, jsou každodenně v obrovském množství odnášeny z obchodů a po několika minutách vyhazovány do odpadkových košů…Přitom stačí tak málo, ušít si nebo koupit již hotové eko sáčky

celý článek

Ekologické sáčky na potraviny Re-Sack

01. 12. 2018

Látkové pytlíky na potraviny Re-sack jsou bezodpadovou alternativou klasických mikrotenových sáčků. Ty jsou sice zdarma a je jich v každém obchodě dostatek, ale jejich využití je krátkodobé a rozklad nekonečně dlouhý

celý článek

Frusack kde koupit na internetu?

26. 08. 2018

V ČR ročně připadá v průměru 400 kusů igelitových sáčků na jednoho obyvatele. Igeliťáky jsou sice zatím v každém obchodě zdarma, ale stejně jako jsme si zvykli používat látkové nákupní tašky, mohli bychom stejně tak využívat Frusack – látkový sáček na potraviny.

celý článek

Co je Frusack

24. 08. 2018

Frusack může vyřešit obrovskou spotřebu jednorázových igelitových sáčků a především je ekologicky nahradit.

celý článek

Výroba domácího moštu s lisem na ovoce - postup

16. 08. 2017

Výroba domácího jablečného moštu je velmi jednoduchá, dnes si předvedeme krok za krokem jak postupovat při jeho výrobě, včetně fotografií a popisu jednotlivých činností.

celý článek

Přehled Lis na ovoce s centrálním šroubem X hydraulický

12. 06. 2017

Lisy na ovoce s centrálním šroubem a lisy hydraulické. Námi nabízené druhy a výhody jednotlivých lisů při výrobědomácí šťávy. Vše co vás zajímá.

celý článek

Hydraulický lis na ovoce 20L a lis s centrálním šroubem

18. 05. 2017

Lis na ovoce 20 litrů – porovnání hydraulického lisu a lisu s centrálním šroubem. Uvedení základních konstrukčních rozdílů a funkčnosti obou těchto lisů.

celý článek

Porovnání pro hydraulický lis na ovoce 12L a šroubový lis

06. 05. 2017

Lis na ovoce 12 litrů – porovnání hydraulického lisu a lisu s centrálním šroubem pro výrobu domácí ovocné šťávy. Vysvětlení rozdílů funkčnosti a použití těchto lisů na ovoce.

celý článek

Lisy na ovoce a Tipy na výběr

18. 04. 2017

V případě že máte ovocný sad, nebo jen několik málo ovocných stromů, jistě se vám hodí Tipy pro výběr vhodného lisu na ovoce, který bude šikovným a platným pomocníkem při výrobě ovocné šťávy.

celý článek

Zimní řez jabloní

29. 03. 2017

Zimní řez jabloní je jedna z nejdůležitějších zahradních činností prováděných na jabloních v období ledna až dubna. Odpovíme na často kladený dotaz jak správně prožezávat jabloně.

celý článek