S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVINKY

arr3Novinka 2018 Hydraulický moštovač 50 a 70l v provedení nerezPro rok 2018 jsem si připravili novinku - hydraulický lis na ovoce velikosti 50 a 70 litrů v... arr3Video kanál Mostovače CZ na YoutubeNa Youtube můžete nyní přes video kanál Moštovače CZ sledovat aktualizované prezentace a videa Lisů... arr3Lis na jablkaV naší nabídce nyní nově naleznete opravdu velký výběr lisů, drtičů a dalšího příslušenství pro... arr3Hydraulický moštovač 70lNově jsme do naší nabídky zařadili hydraulický moštovač o objemu 70l pro maximální nasazení.... arr3Celodřevěné moštovačeCelodřevěné lisy na ovoce od českého výrobce s dlouholetou tradicí nově naleznete zde     ...

KONTAKTY

Mostovace.cz
Třebotovice 2441
370 06 České Budějovice
tel: +420 731 350 351
info@mostovace.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 6 235 Kč
SKLADEMRADY A TIPY

Blog www.mostovace.cz

 

Blog Mostovace.cz obsahuje různé články, rady a tipy týkající se pěstování a moštování ovoce. Pravidelně doplňujeme informační články o přístrojích na zpracování ovoce, které náš e-shop nabízí. Zejména se jedná o lis na ovoce, moštovač, drtič ovoce a příslušenství jako filtrační roušky apod. Pro snazší výběr uvádíme také uživatelské recenze lisů na ovoce a ostatního námi nabízeného zboží.

Katr na motorovou pilu

08. 03. 2019

Určitě jste již slyšeli, že je možné řezat prkna přímo z ležící kulatiny uprostřed lesa. Dnes vám představíme jednoduchý katr z motorové pily za pomocí, kterého nařežete krásné rovné prkna jak v pohodlí domova tak přímo v lese.

celý článek

Domácí pěstování hub

23. 01. 2019

Pokud se rozhodnete pro pěstování hub z naočkované sadby, je to velice snadné. Nejdříve si vyberete vhodnou sadbu buď žampionů, hlívy ústřičné, hlívy citronové nebo například sadbu bedly jedlé.

celý článek

Zero Waste Eko sáčky

04. 12. 2018

Právě igelitové sáčky, nebo chcete-li mikrotenové pytlíky, jsou každodenně v obrovském množství odnášeny z obchodů a po několika minutách vyhazovány do odpadkových košů…Přitom stačí tak málo, ušít si nebo koupit již hotové eko sáčky

celý článek

Ekologické sáčky na potraviny Re-Sack

01. 12. 2018

Látkové pytlíky na potraviny Re-sack jsou bezodpadovou alternativou klasických mikrotenových sáčků. Ty jsou sice zdarma a je jich v každém obchodě dostatek, ale jejich využití je krátkodobé a rozklad nekonečně dlouhý

celý článek

Výroba domácího moštu s lisem na ovoce - postup

16. 08. 2017

Výroba domácího jablečného moštu je velmi jednoduchá, dnes si předvedeme krok za krokem jak postupovat při jeho výrobě, včetně fotografií a popisu jednotlivých činností.

celý článek

Přehled Lis na ovoce s centrálním šroubem X hydraulický

12. 06. 2017

Lisy na ovoce s centrálním šroubem a lisy hydraulické. Námi nabízené druhy a výhody jednotlivých lisů při výrobědomácí šťávy. Vše co vás zajímá.

celý článek

Hydraulický lis na ovoce 20L a lis s centrálním šroubem

18. 05. 2017

Lis na ovoce 20 litrů – porovnání hydraulického lisu a lisu s centrálním šroubem. Uvedení základních konstrukčních rozdílů a funkčnosti obou těchto lisů.

celý článek

Porovnání pro hydraulický lis na ovoce 12L a šroubový lis

06. 05. 2017

Lis na ovoce 12 litrů – porovnání hydraulického lisu a lisu s centrálním šroubem pro výrobu domácí ovocné šťávy. Vysvětlení rozdílů funkčnosti a použití těchto lisů na ovoce.

celý článek

Lisy na ovoce a Tipy na výběr

18. 04. 2017

V případě že máte ovocný sad, nebo jen několik málo ovocných stromů, jistě se vám hodí Tipy pro výběr vhodného lisu na ovoce, který bude šikovným a platným pomocníkem při výrobě ovocné šťávy.

celý článek

Zimní řez jabloní

29. 03. 2017

Zimní řez jabloní je jedna z nejdůležitějších zahradních činností prováděných na jabloních v období ledna až dubna. Odpovíme na často kladený dotaz jak správně prožezávat jabloně.

celý článek