S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVINKY

arr3Novinka 2018 Hydraulický moštovač 50 a 70l v provedení nerezPro rok 2018 jsem si připravili novinku - hydraulický lis na ovoce velikosti 50 a 70 litrů v... arr3Video kanál Mostovače CZ na YoutubeNa Youtube můžete nyní přes video kanál Moštovače CZ sledovat aktualizované prezentace a videa Lisů... arr3Lis na jablkaV naší nabídce nyní nově naleznete opravdu velký výběr lisů, drtičů a dalšího příslušenství pro... arr3Hydraulický moštovač 70lNově jsme do naší nabídky zařadili hydraulický moštovač o objemu 70l pro maximální nasazení.... arr3Celodřevěné moštovačeCelodřevěné lisy na ovoce od českého výrobce s dlouholetou tradicí nově naleznete zde     ...

KONTAKTY

Mostovace.cz
Třebotovice 2441
370 06 České Budějovice
tel: +420 731 350 351
info@mostovace.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 6 235 Kč
SKLADEM08. 03. 2019

Katr na motorovou pilu

 

Katr na motorovou pilu je poměrně jednoduché zařízení, které se skládá s přesných hliníkových a ocelových profilů. Součástí přípravku jsou dvě vertikální pravítka, kterými nastavujeme výslednou šíři prkna a spodní čelisti pro pevný úchop řezné lišty. Zařízení lze nastavovat jak ve vertikální tak i horizontální šíři dle délky vaší lišty. V naší nabídce naleznete tři různé délky:

 

 

 

 

Občas se setkáváme s dotazem jak uříznout první prkno (seříznutí takzvané krajiny). První variantou je připevněním jednodílného rovného hliníkového žebříku pomocí vrutů do krajiny – žebřík slouží jako pravítko pro první řez. Po prvním řezu můžeme již první prkno / fošnu řezat klouzavým pohybem po vzniklé rovině. Druhý způsob je velmi podobný jen místo žebříku můžeme na krajinu připevnit z pravé a levé strany vruty dvě rovné tyče čtvercového profilu. Pro řezání ve vertikální šíři doporučujeme použití speciálních řetězů k tomu určených.

 

 

Katr z motorové pily

 

 

Katr z motorové pily je poslední dobou velice oblíbený mezi profesionály i kutily, kteří chtějí ušetřit čas a peníze při práci v lese nebo v domácích podmínkách.

 

 

Katr na motorovou pilu