S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVINKY

arr3Novinka 2018 Hydraulický moštovač 50 a 70l v provedení nerezPro rok 2018 jsem si připravili novinku - hydraulický lis na ovoce velikosti 50 a 70 litrů v... arr3Video kanál Mostovače CZ na YoutubeNa Youtube můžete nyní přes video kanál Moštovače CZ sledovat aktualizované prezentace a videa Lisů... arr3Lis na jablkaV naší nabídce nyní nově naleznete opravdu velký výběr lisů, drtičů a dalšího příslušenství pro... arr3Hydraulický moštovač 70lNově jsme do naší nabídky zařadili hydraulický moštovač o objemu 70l pro maximální nasazení.... arr3Celodřevěné moštovačeCelodřevěné lisy na ovoce od českého výrobce s dlouholetou tradicí nově naleznete zde     ...

KONTAKTY

Mostovace.cz
Třebotovice 2441
370 06 České Budějovice
tel: +420 731 350 351
info@mostovace.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 6 235 Kč
SKLADEM13. 01. 2017

Lis na ovoce a moštovač jako dárek

Sháníte vhodný dárek pro někoho z rodiny? Ať se jedná o vašeho tatínka nebo dědečka, kteří  mají ovocnou zahradu nebo větší sad s jabloněmi? Chcete je potěšit opravdu pěkným a praktickým dárkem? V dnešní době, kdy je trh přesycen různými výrobky z Číny, tak vám nabízíme výrobek ryze český a tím je lis na ovoce neboli moštovač.


Lis na ovoce a moštovač jako dárek

 

Tento přístroj vám pomůže v případě nadúrody jablek. Je pravda, že při veliké úrodě jablek se jich část uskladní, část rozdá příbuzným a známým a potom se zavařuje na všechny možné způsoby. Vaří se jablková povidla, džemy, kompoty, přesnídávky, pyré, strouhají se na štrůdl a zavařují se, vyrábí se jablkové čatní a suší se křížaly. Když už je té sladké vůně tolik a všechny recepty, i ty nejstarší, někde v hloubi šuplíku nalezené po prababičce, jsou vyzkoušené a nám dochází inspirace. Je nám líto těchto sladkých plodů a přemýšlíme co dále. A potom již přichází na řadu náš zmíněný lis na ovoce neboli moštovač.

 

Výběr je opravdu veliký, jak podle druhu, nabízí se lisy šroubové, rámové nebo hydraulické, tak i podle objemu moštovače 70 litrové, až po nejmenší 3 litrový moštovač, který se vejde na stůl a je ideální pro výrobu menšího množství ovocné šťávy. Mošt vyrobený z domácích jablek je opravdu výborný. Potěší o to více, že jsme si ho vyrobili vlastním přičiněním a z vlastních zásob.

 

Lis na ovoce a moštovač jako dárek

 

Při moštování se může zapojit celá rodině, včetně dětí a vnoučat. Jablka je nejprve nutné posbírat a zrovna při této činnosti se můžou hodit každé ruce, i ty nejmenší dětské. O to větší je potom radost ze sladké čerstvé jablkové šťávy bez konzervantů, přidaných cukrů a dalších látek zlepšující chuť. V dnešní době by se dalo říci, že je to prostě BIO.