S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVINKY

arr3Novinka 2018 Hydraulický moštovač 50 a 70l v provedení nerezPro rok 2018 jsem si připravili novinku - hydraulický lis na ovoce velikosti 50 a 70 litrů v... arr3Video kanál Mostovače CZ na YoutubeNa Youtube můžete nyní přes video kanál Moštovače CZ sledovat aktualizované prezentace a videa Lisů... arr3Lis na jablkaV naší nabídce nyní nově naleznete opravdu velký výběr lisů, drtičů a dalšího příslušenství pro... arr3Hydraulický moštovač 70lNově jsme do naší nabídky zařadili hydraulický moštovač o objemu 70l pro maximální nasazení.... arr3Celodřevěné moštovačeCelodřevěné lisy na ovoce od českého výrobce s dlouholetou tradicí nově naleznete zde     ...

KONTAKTY

Mostovace.cz
Třebotovice 2441
370 06 České Budějovice
tel: +420 731 350 351
info@mostovace.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 6 235 Kč
SKLADEM21. 02. 2017

Filtrační rouška pro lis na jablka

Filtrační rouška je velice užitečný pomocník při lisování ovoce. Hodně zákazníků si myslí, že roušku nepotřebuje, ale její výhody jsou velmi praktické a lisování jablek nebo jiného ovoce velmi urychlí. V případě lisování ovoce bez roušky, jste se již určitě setkali s nepříjemným ucpáváním lisovacího koše (kousky ovoce zůstávají zaseknuté mezi hranoly lisovacího koše) nebo častým ucpáváním výlevky a zanášením případného cedníku. Použitím filtrační roušky se vám tyto komplikace velkým obloukem vyhnou.

 

 

Filtrační rouška 800x800 Lis 20l

 

 

Filtrační plátno se vkládá přímo do lisovacího koše před vlastním plněním. V každé roušce je otvor pro trapézový šroub, aby šla umístit i do lisu na jablka s centrálním šroubem, popis a fukci lisu na ovoce jsem již ukázali v minulém článku. Každé filtrační plátno je obešito kolem každé strany, aby nedocházelo k nežádoucímu trhání a párání. Velikost a typ plátna vždy naleznete u každého lisu na ovoce v souvisejícím zboží, popřípadě v nabídce příslušenství - Roušky pro moštovače.

 

 

Detail filtrační roušky 800x800 Lis 20l

 

 

Filtrační rouška jemně filtruje mošt a zabraňuje pronikání nežádoucích kousků ovoce do moštu, Mošt je poté čistější. Námi nabízené roušky nefiltrují takzvaný kal nebo sediment, jedná se o velmi malé částice dužiny, které jsou velmi prospěšné pro náš organismus, obsahují totiž velké množství vlákniny. Filtrační rouška je vyrobena ze syntetických vláken, které mají delší životnost a snáze se udržují čisté. Po vlastním moštování stačí pouze roušku vypláchnout v teplé vodě a vysušit na sluníčku nebo na topení. Filtrační roušku doporučujeme uchovávat v uzavíratelném obalu v temnu a suchu.

 

 

Středový otvor filtrační roušky na ovoce lis 20l

 

 

Filtrační roušky jsou vhodné pro jakýkoliv námi nabízený lis na jablka kromě lisů na ovoce celodřevěných pro které jsou určené filtrační sáčky.