S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVINKY

arr3Novinka 2018 Hydraulický moštovač 50 a 70l v provedení nerezPro rok 2018 jsem si připravili novinku - hydraulický lis na ovoce velikosti 50 a 70 litrů v... arr3Video kanál Mostovače CZ na YoutubeNa Youtube můžete nyní přes video kanál Moštovače CZ sledovat aktualizované prezentace a videa Lisů... arr3Lis na jablkaV naší nabídce nyní nově naleznete opravdu velký výběr lisů, drtičů a dalšího příslušenství pro... arr3Hydraulický moštovač 70lNově jsme do naší nabídky zařadili hydraulický moštovač o objemu 70l pro maximální nasazení.... arr3Celodřevěné moštovačeCelodřevěné lisy na ovoce od českého výrobce s dlouholetou tradicí nově naleznete zde     ...

KONTAKTY

Mostovace.cz
Třebotovice 2441
370 06 České Budějovice
tel: +420 731 350 351
info@mostovace.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 6 235 Kč
SKLADEM30. 08. 2016

Lis na ovoce hydraulický 12 L parametry

Máte zahradu s jabloněmi nebo hrušněmi a každoročně řešíte otázku jak zpracovat jejich plody? Uskladnění celých plodů je sice nejjednodušší, ale ne každé odrůdy jsou vhodné k uskladnění. Můžete zavařovat, vařit marmelády a péct štrůdly, ale existuje i možnost udělat prvotřídní domácí mošt, který Vám po zavaření nebo zamražení vydrží až do další sezony. Udělat mošt znamená vymačkat tekutinu z plodů a k tomu potřebujete lis na ovoce.


Lis na ovoce hydraulický 12 litrů

Na našem e-shopu www.Mostovace.cz jsou k dostání kvalitní hydraulické lisy na ovoce různých objemů (70, 50, 30, 20 a 12 litrů). Poslední jmenovaný hydraulický lis na ovoce 12 litrů je vhodný na zpracování menšího množství ovoce, cca několik přepravek. Pokud máte větší sad, doporučili bychom Vám zakoupit raději větší hydraulický moštovač. Ušetří Vám to čas i námahu. Při vlastním lisování moštu vyvíjí tlak na ocelovou lisovací desku automobilový zvedák (max. 2 tuny) zvaný panenka, který je k dostání také na našem e-shopu www.mostovac.cz. Před vlastním lisováním moštu je potřeba ovoce rozčtvrtit a vložit do koše hydraulického lisu, který je vyroben z neupraveného bukového dřeva. Pokud by se Vám nechtělo ovoce ručně krájet můžete si pořídit drtič na ovoce, který Vám usnadní práci a zvýší výtěžnost ovocné šťávy. Před plněním lisu na ovoce je vhodné umístit do koše filtrační roušku (též nutno doobjednat), která zadrží kousky ovoce a šťáva je tak čistější. Po naplnění moštovače se ovoce zakryje ocelovou lisovací deskou, na kterou poté vyvíjí panenka potřebný tlak. Vylisovaná ovocná šťáva následně vytéká plastovou nálevkou do připravené nádoby.

 

Hydraulický lis na jablka 12 litrů


Po získání lahodného moštu už je na Vás jak s ním naložíte. Není nic lahodnějšího než domácí bio mošt z vlastnoručně vypěstovaného a vylisovaného ovoce. Lisování moštu hydraulickým lisem na ovoce 12 litrů Vás bude bavit a především snadno a zajímavě zpracujete své výpěstky.

 

Zde se můžete podívat na specifikace v přehledné tabulce:


Parametry Lis na ovoce Hydraulický 12 litrů
Objem koše 12 litrů
Celková výška lisu 69 cm
Průměr výlevky 28 cm
Materiál výlevky Tvrzený potravinářský plast, zdravotně nezávadný
Materiál koše lisu Neupravené bukové dřevo
Hmotnost lisu 18 kg
Záruka 2 roky