S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVINKY

arr3Novinka 2018 Hydraulický moštovač 50 a 70l v provedení nerezPro rok 2018 jsem si připravili novinku - hydraulický lis na ovoce velikosti 50 a 70 litrů v... arr3Video kanál Mostovače CZ na YoutubeNa Youtube můžete nyní přes video kanál Moštovače CZ sledovat aktualizované prezentace a videa Lisů... arr3Lis na jablkaV naší nabídce nyní nově naleznete opravdu velký výběr lisů, drtičů a dalšího příslušenství pro... arr3Hydraulický moštovač 70lNově jsme do naší nabídky zařadili hydraulický moštovač o objemu 70l pro maximální nasazení.... arr3Celodřevěné moštovačeCelodřevěné lisy na ovoce od českého výrobce s dlouholetou tradicí nově naleznete zde     ...

KONTAKTY

Mostovace.cz
Třebotovice 2441
370 06 České Budějovice
tel: +420 731 350 351
info@mostovace.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 6 235 Kč
SKLADEM30. 01. 2017

Uživatelská recenze lis na ovoce

V dnešním příspěvku se budeme zabývat některými dotazy, se kterými se na nás zákazníci obracejí ohledně lisů na ovoce. Uživatelská recenze lisu je pro nás velmi důležitá a dá se říci, že pokud zákazníci řeší nějaký problém a následně je vyřešen, někdy nás e-mailem informují, jak celý problém dopadl. Toto bereme jako velmi přínosnou zpětnou vazbu.

 

Paní Kamila před objednáním Lisu na ovoce o objemu 20 litrů kontaktovala náš e-shop s dotazem, „z jakého materiálu je vyrobena výlevka moštovače, prý vypadá jako z umělé hmoty.“ Naše odpověď byla ano, výlevka je z plastu, ale z tvrzeného nezávadného potravinářského plastu, který snese velké tlaky a díky dokonalému uložení na dřevěný koš k poškození výlevky nedojde. Po nějaké době paní Kamila kontaktovala náš e-shop Moštovače.cz, kde nám sdělila, že s lisem na ovoce je velmi spokojená včetně plastové výlevky.

 

Uživatelská recenze a zkušenosti uživatelů s lisem na ovoce


Paní Zdeňka se na nás obrátila s dotazem „jestli je možné v lisu na ovoce lisovat bylinné sirupy (zejména jitrocelový). Naše odpověď byla následující. „Zkušenost s lisováním jitrocele přímo nemáme, každopádně na našich lisech již zákazníci lisují: trnky, špendlíky, rybíz a další plody. Jitrocel jako bylina nebude mít příliš velkou výtěžnost šťávy jako například šťavnaté ovoce. V případě lisování listů jitrocele bude asi nejspíše zapotřebí nějakého činidla (nejspíše cukru), aby podpořil vytlačení šťávy (klást listy rovnoměrně do lisu a průběžně zasypávat cukrem, možná bude zapotřebí i více tepla, postavit lis na sluníčko a nechat ho prohřát). Paní Zdeňka lis na ovoce zakoupila a po nějaké době nám od ní dorazila pozitivní odpověď, že se jí bylinný sirup podařil.


Pan Josef nás kontaktoval na konci ovocné sezóny a řešil problém ohledně velikosti lisu. Nevěděl přesně jaký lis na jablka vybrat z naší nabídky. Prodiskutovali jsme s ním počet jabloní na jeho zahradě (poté přepočteno na bedýnky s jablky) a následně kolik jablečného moštu by si představoval uchovat. Výsledkem byl lis na ovoce o objemu 20 litrů, bez nutnosti pořízení drtiče ovoce. Protože pan Josef zvládl předpřipravit jablka (nakrájení alespoň na půlky či čtvrtky) s pomocí rodiny. Pokud tedy řešíte podobný problém, kontaktujte nás a jistě vybereme správný přístroj.

 

Uživatelská recenze a zkušenosti uživatelů s lisem na jablka


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ